System ERP Sente S4 to kompleksowa platforma informatyczna do wspierania firm w ich codziennym funkcjonowaniu. System klasy ERP jest stale rozwijany, już od kilkunastu lat usprawnia zarządzanie w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Sente S4 to nie jest zwykły system ERP, bo oprócz typowych rozwiązań swoją funkcjonalnością obejmuje CRM, WMS, DMS, MES, WORKFLOW, umożliwiając firmie obsługę wszystkich wewnętrznych procesów operacyjnych w jednym, zintegrowanym środowisku.

Systemy klasy ERP – bo liczy się efektywność

Główny cel, który system ERP Sente S4 pomaga osiągnąć przedsiębiorcom, to rozwój firmy dzięki zwiększeniu efektywności jej codziennej pracy. Przed biznesem stoi coraz więcej wyzwań, a Sente S4 ma pomóc im sprostać i pozwolić zdobyć przewagę konkurencyjną. Aplikacja pozwala zarządzać zasobami firmy, ale inaczej niż zwykłe systemy ERP, koncentruje się na przebiegu procesów i efektywnym realizowaniu zadań w organizacji.

Elastyczne rozwiązanie dla wymagających przedsiębiorstw

Każda firma ma własną specyfikę działania, zwykle opartą na wieloletnich doświadczeniach, dlatego wdrażany ERP system powinien móc dopasować się do indywidualnych wymagań i wypracowanego przez firmę modelu biznesowego. Taką możliwość daje Sente S4, który może zostać przystosowany do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

Kompleksowe wsparcie funkcjonowania firmy

System klasy ERP Sente S4 wspiera zarządzanie przedsiębiorstwem we wszystkich najważniejszych obszarach:

Zgromadzone w tych obszarach funkcjonalności są podstawą do stworzenia optymalnego rozwiązania dla danej organizacji. Moduły i funkcjonalności obsługujące unikalne procesy danej firmy przygotowujemy w ramach jednej platformy, co gwarantuje użytkownikom wysoką wygodę pracy.

Zaawansowany informatycznie, prosty w obsłudze

Przyjazny interfejs oparty na rozwiązaniach znanych z popularnych produktów Microsoftu ułatwia użytkownikom odnalezienie się w systemie ERP. Korzystający z aplikacji mogą dostosować ją do własnych potrzeb, tak aby praca stała się jeszcze bardziej intuicyjna, a wszystkie niezbędne narzędzia były zawsze pod ręką. Równie łatwo i szybko użytkownicy mogą tworzyć własne raporty i analizy danych we wszystkich obszarach zawartych w systemie ERP.

Skuteczne zarządzanie procesami

Zintegrowanie funkcji biznesowych ERP z podejściem BPM pozwala skutecznie zastosować filozofię zarządzania procesami w różnych obszarach firmy. Sente S4 skupia się na takim modelu działania, zapewniając użytkownikom wygodę i funkcjonalność.

Nowoczesne rozwiązanie dla biznesu

System ERP Sente S4 opiera się na naszej autorskiej technologii Neos. To nowoczesna platforma pozwalająca tworzyć aplikacje przeznaczone dla biznesu. Neos ułatwia i przyspiesza rozwój oprogramowania, które może reagować na zmieniające się otoczenie biznesowe naszych klientów.

Integracja systemów – klucz do automatyzacji procesów

Integrujemy system Sente S4 z rozwiązaniami informatycznymi, którymi posługują się nasi Klienci. Zarówno rozwiązaniami wykorzystanymi wewnątrz firmy Klienta, jak i tymi, które wykorzystywane są przez firmy, które świadczą dla niego usługi (banki, firmy kurierskie itp.) Integrację systemów projektujemy w taki sposób, by możliwa była wymiana wszystkich niezbędnych danych pomiędzy różnymi rozwiązaniami informatycznymi funkcjonującymi w firmie Klienta oraz w firmach jego partnerów.

System klasy ERP Sente wspiera następujące standardy wymiany danych:

  • wymiana danych za pośrednictwem interfejsu ODBC
  • wymiana danych za pośrednictwem komunikatów EDI
  • interfejsy wymiany danych oparte o technologię .NET
  • WebService i WebAPI, w tym technologia REST
  • interfejsy wymiany danych oparte o skrypty PHP
  • wymiana danych za pośrednictwem plików tekstowych (format XLS, TXT, CSV, inne)

Integracje z systemami bankowymi

System ERP Sente S4 umożliwia obustronną wymianę danych z systemami bankowymi m. in. PEKAO SA, BRE, CITY BANK, ALIOR, BGŻ oraz Bank Spółdzielczy. Możliwa jest implementacja drivera do każdego innego banku, z którym nie mamy doświadczenia. Wówczas obowiązuje jedna, zryczałtowana cena, niezależnie od technologii integracji.

Integracje z kurierami

System ERP posiada gotowe drivery do elektronicznej wymiany danych ze spedytorami takimi jak: FEDEX, DPD, UPS, INPOST oraz Schenker. W ramach jednego modułu wymiany danych możliwa jest implementacja drivera integracyjnego z każdym innym kurierem.

Integracje z platformami e-Commerce

System umożliwia pełną integrację z platformami sprzedażowymi w zakresie wymiany danych o ofercie handlowej, zamówieniach i statusach zamówień, zawartości zamówień itd. Nasz system ERP posiada gotowe mechanizmy do integracji z platformami Magento, IAI i PrestaShop. Każdy inny system może być zintegrowany w ramach tych samych rozwiązań technologicznych. Dodatkowo system w zakresie modułów logistycznych i sprzedażowych przygotowany jest do obsługi sprzedaży wielokanałowej i wieloplatformowej oraz umożliwia zintegrowane zarządzanie kanałami sprzedaży.

Integracje z innymi systemami

Projektując platformę Neos wiedzieliśmy, że głównym trendem rozwoju obecnych systemów informatycznych w firmach to coraz bardziej zautomatyzowana wymiana danych pomiędzy systemami – i to zarówno własnymi, jak i też naszych kontrahentów. Dlatego platforma Neos została wyposażona w jeden moduł, który oferuje funkcjonalności niezbędne do szybkiej konfiguracji, sprawnej realizacji i monitoringu komunikacji automatycznej pomiędzy naszym, a innymi systemami IT. Moduł umożliwia definiowanie wymiany danych niezależnie na poziomie technicznym (formaty danych, WebServicy, sterowniki baz danych), jak i merytorycznym.