Integracja systemów

Dzisiejszy biznes zmienia się w mgnieniu oka. Automatyzacja procesów i integracja z cyfrowym otoczeniem firmy, to podstawa efektywnego funkcjonowania biznesu.

Klucz do automatyzacji procesów

Nieograniczone możliwości integracji

Integrujemy system Sente S4 z rozwiązaniami informatycznymi, z których korzystają nasi Klienci. Integrację wykonujemy w taki sposób, aby możliwa była wymiana wszystkich potrzebnych danych pomiędzy różnymi rozwiązaniami informatycznymi w sposób automatyczny, szybki i niezawodny.

Neos został wyposażony w moduł, który oferuje funkcjonalności potrzebne do szybkiej konfiguracji, realizacji i monitoringu automatycznej komunikacji pomiędzy systemami IT. Moduł umożliwia definiowanie wymiany danych niezależnie na poziomie technicznym (formaty danych, WebServicy, sterowniki baz danych), jak i merytorycznym.

Błyskawiczna wymiana danych

Integracje z systemami bankowymi

System Sente S4 umożliwia obustronną wymianę danych ze wszystkimi wiodącymi systemami bankowymi m.in. PEKAO SA, BRE, CITY BANK, ALIOR, BGŻ oraz Bank Spółdzielczy. Możliwa jest implementacja wymiany danych z każdym bankiem.

Integracje z kurierami

Rozwiązania Sente posiadają gotowe drivery do elektronicznej wymiany danych ze spedytorami takimi jak: FEDEX, DPD, UPS, INPOST oraz Schenker. W ramach jednego modułu wymiany danych możliwa jest implementacja drivera integracyjnego z każdym innym kurierem.

Wsparcie sprzedaży online

Integracje z eCommerce

System Sente S4 umożliwia pełną integrację z platformami sprzedażowymi w zakresie wymiany danych o ofercie handlowej, zamówieniach, ich statusach i zawartości. System posiada gotowe mechanizmy do integracji z wiodącymi platformami sprzedażowymi. Każdy inny system eCommerce może być zintegrowany w ramach tych samych rozwiązań technologicznych. Dodatkowo rozwiązanie w zakresie modułów logistycznych i sprzedażowych przygotowane jest do obsługi sprzedaży wielokanałowej i wieloplatformowej oraz umożliwia zintegrowane zarządzanie kanałami sprzedaży.

Sente S4 zapewnia integrację z:

  • Magento
  • IAI
  • PrestaShop
  • AtomStore
  • dowolną platformą sprzedażową wykorzystywaną przez Klienta

Zintegrowane kanały w modelu omnichannel

Strategia sprzedaży w wielu kanałach (ang. omnichannel) pozwala na zwiększanie przychodów ze sprzedaży dzięki możliwości oferowania towarów różnym grupom klientów dokładnie w taki sposób i w takim miejscu, w jaki dana grupa oczekuje. W modelu omnichannel wszystkie kanały sprzedaży powinny być zintegrowane w taki sposób, aby zapewniały konsumentom spójne doświadczenia zakupowe, a firmie umożliwiały pełne zarządzanie informacjami o produktach i klientach.

System Sente S4 pozwala na bieżące monitorowanie tego, gdzie konkretnie i w jakiej ilości znajduje się dany towar, daje możliwość jego rezerwacji i swobodę w przepływie informacji pomiędzy wszystkimi kanałami sprzedaży. Pozwala to zachować taką samą dostępność towarów i warunki sprzedaży w kanale eCommerce, mobile, salonach stacjonarnych czy telecentrach.

Przykłady projektów

Quiosque

W nowej szacie informatycznej - kompletny system obsługi retail i omnichannel

60%

sprzedaży z użyciem karty lojalnościowej

Novoterm

Jedna platforma ERP, WMS, CRM dla branży dystrybucyjnej

25%

realny wzrost wydajności magazynu

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sente

Skontaktuj się