Jeżeli masz talent, energię i szukasz firmy, która pozwoli Ci na wszechstronny rozwój – Sente będzie doskonałym wyborem dla Ciebie. Co nas wyróżnia?

Elastyczne godziny pracy

Zarówno „ranne skowronki”, jak i „nocne sowy” świetnie się u nas odnajdą – zrobimy co w naszej mocy, aby dopasować harmonogram do Twoich preferencji.

Partnerskie relacje

Szanujemy wszystkich pracowników, bez względu na to, jak długi jest ich staż pracy w Sente. Wszyscy niezależnie od stanowiska zwracamy się do siebie po imieniu. Stawiamy na otwartą, szczerą, przyjazną komunikację i dobre relacje.

Różne ścieżki rozwoju i awansu

To, jakie stanowisko pojawi się na Twojej wizytówce za kilka lat  u nas zależy wyłącznie od Ciebie. Może będziesz kierownikiem projektu? Liderem zespołu? Może zmienisz dział na inny? Doceniamy talenty, zaangażowanie i chęć wprowadzania zmian. Pokaż, co potrafisz, a my pozwolimy Ci działać.

Stabilne zatrudnienie

Statystyka jest jednoznaczna- zdecydowana większość osób, która rozpoczyna u nas pracę pozostaje z nami przez wiele lat. Zmieniają stanowiska- ale nie firmę! To mówi samo za siebie.

Brak korporacyjnych norm i reguł

Miałeś okazję pracować kiedyś w korporacji? No właśnie… To jest to, czego w Sente NIE CHCEMY. Obowiązkowa godzinna przerwa na lunch? Atmosfera zabijająca kreatywność? Bardzo ograniczony, powtarzalny zakres zadań? To jest to czego u nas na pewno NIE znajdziesz.

Wsparcie profesjonalistów

Chciałbyś skorzystać z wiedzy bardziej doświadczonych kolegów?  Pracując u nas będziesz miał okazję skorzystać z umiejętności naszych najbardziej utalentowanych programistów.

Wielotorowy rozwój

Jeżeli interesuje Cię rozwój w wielu obszarach to zapraszamy do naszych działów, w których oprócz poszerzania wiedzy programistycznej będziesz mógł rozwijać się także jako wdrożeniowiec, konsultant i analityk systemów. Oczywiście znajdziesz u nas także działy, gdzie będziesz mógł rozwijać się w dziedzinach ściśle programistycznych.Gdzie indziej nauczysz się tak wiele, w tak krótkim czasie?

Poczucie, że robisz coś ważnego i masz wpływ na efekty końcowe

Nie chcesz być tylko odtwórcą? Uważasz, że lepiej skorzystać z innych narzędzi? Masz inny pomysł na rozwiązanie danego problemu? Śmiało, jesteśmy otwarci!

I na koniec...

A oprócz tego wszystkiego, co powyżej, mamy także takie miłe dodatki jak wspólne wyjścia integracyjne i świętowanie sukcesów, sympatyczne prezenty z okazji dnia programisty, a od czasu do czasu znajdujemy w kuchni pyszne owoce i soki.