04.04.2017

Indeks zawitał do Poznania

30 marca we współpracy z Politechniką Poznańską zorganizowaliśmy po raz pierwszy konferencję Indeks w Poznaniu. Nasi prelegenci mieli okazję podzielić się swoimi doświadczeniami w zakresie najlepszych praktyk programowania i zarządzania. Lada moment ruszą przygotowania do kolejnej, czwartej już edycji konferencji, która cieszy się coraz większą rozpoznawalnością. Dziękujemy za Waszą obecność i do zobaczenia jesienią!

22.03.2017

Akademickie Targi Pracy – marzec 2017

Na początku marca już po raz kolejny uczestniczyliśmy na Akademickich Targach Pracy. I tym razem była to dla nas okazja do odbycia wielu, wielu rozmów z naszymi przyszłymi (mamy nadzieję!) praktykantami i programistami :) Rozmowy kwalifikacyjne już trwają a za chwilę będziemy spotykać się w ramach rekrutacji na Praktyki Letnie. Do zobaczenia!

21.02.2017

Impreza noworoczna

17 lutego w piątek bawiliśmy się na Imprezie Noworocznej w Zamku Topacz. Jak było? Świetnie! Ci, którzy czuli się na parkiecie mniej pewnie, mogli rozegrać turniej pokera i podziwiać akrobatyczne zdolności barmanów. A my już myślimy nad kolejną formą integracji ;)

22.12.2016

Kończymy rok z rozmachem!

Był tort, szampan, prezenty $ ;), przemowa i oklaski! Dobrze jest zakończyć rok z przekonaniem, że osiągnęliśmy to, co sobie założyliśmy na jeszcze wyższym poziomie.

Życzymy Wam spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

06.12.2016

Mikołajki w Sente

Ponieważ w ostatnim roku byliśmy wyjątkowo grzeczni i nas odwiedził Mikołaj :) Worek pełen cukierków szybciutko zrobił się pusty!

25.11.2016

Indeks 2016

W Sente lubimy dzielić się wiedzą, dlatego 24 listopada odbyła się II konferencja Indeks, podczas której mieliśmy okazję opowiedzieć o wykorzystywanych u nas technologiach, dobrych praktykach i doświadczeniach. Wydarzenie zostało ocenione przez uczestników bardzo dobrze więc z chęcią i zapałem opracowujemy koncepcję przyszłorocznego spotkania… :) Zapraszamy na relację: http://indeks.sente.pl/#

09.11.2016

Sente na Targach Pracy

8 listopada odbyła się na Politechnice kolejna edycja Targów Pracy na których i nas nie mogło nas zabraknąć :) Mieliśmy okazję porozmawiać z wieloma osobami, które chciały dowiedzieć się więcej o pracy i możliwościach rozwoju w Sente.  Szykujemy siły na wiosnę!

15.09.2016

Devoxx4Kids – wspieramy warsztaty !

W dniach 10-11 września na Uniwersytecie Ekonomicznym, jako srebrni sponsorzy, braliśmy udział w wydarzeniu dla dzieciaków i ich opiekunów. Asia prowadziła warsztaty z wdrażania dzieci przez rodziców w świat nowych technologii czyli “Tablet zamiast kota”.

07.09.2016

Praktyki “na 6” – podsumowanie programu

W tym roku do 2 miesięcznego wakacyjnego programu praktyk Sente przejęliśmy 9 osób. Na koniec tego okresu zatrudniliśmy 6 osób:)

05.09.2016

Piknik IT Corner

Kolejny piknik IT Corner za nami! Wspólnie z naszymi rodzinami mogliśmy uczestniczyć w spotkaniu połączonym z licznymi atrakcjami dla młodszych i nieco starszych uczestników. Z pewnością weźmiemy udział również za rok :)

Pokaż więcej