Misja i Wizja Sente - Nasza obietnica dla Klientów

Sente wspiera firmy zorientowane na rozwój i poprawę efektywności dostarczając im najbardziej zaawansowanych narzędzi informatycznych wspierając je w prowadzeniu biznesu.

Konsekwentnie dążymy do tego, by Sente było najlepszym partnerem dla firm, które szukają elastycznych rozwiązań informatycznych wspierających wzrost efektywności i oczekują od partnera wdrożeniowego, że będzie w stanie wspierać ich w dostarczeniu najlepszych rozwiązań w obszarze IT.

Od 2000 roku rozwijamy system Sente. Jesteśmy pewni, że jest to jeden z najlepszych tego typu systemów na rynku ERP. Jednak nie poprzestajemy na tym, co osiągnęliśmy. Ciągle rozwijamy system, w taki sposób by jeszcze lepiej wspierał on naszych Klientów w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników.

Koncentrujemy się na efektach
biznesowych prowadzonych projektów

Nasza metodyka pracy oraz rozwiązania, które proponujemy, skoncentrowane są na efektach biznesowych – poprawie efektywności, usprawnieniu procesów biznesowych i podniesieniu wydajności pracy pracowników. Projektując system informatyczny dla naszych Klientów identyfikujemy najważniejsze obszary, w których możemy osiągnąć zamierzone efekty biznesowe i w taki sposób planujemy projekt, by efektem końcowym były zaplanowane efekty biznesowe.

Obsługujemy każdy proces biznesowy
w firmie naszego Klienta

Zaprojektowaliśmy system Sente w taki sposób, by wspierał on wszystkie obszary funkcjonowania firmy: sprzedaż i logistykę, planowanie produkcji i zarządzanie magazynami (w tym magazynami wysokiego składowania), księgowość i obszar informacji zarządczych, kadry i płace oraz zarządzanie dokumentami i e-commerce. Możliwe było praktycznie nieograniczone dostosowanie systemu do wymagań naszych Klientów. Dzięki technologii, w której został napisany system Sente – nasi konsultanci mają praktycznie nieograniczone możliwości dostosowania systemu do wymagań naszych Klientów.