27.12.2010

System Sente gotowy do zmiany VAT-u

Firma Sente Systemy Informatyczne przygotowała aktualizację własnego oprogramowania, w związku z planowanymi na 1. stycznia 2011 roku zmianami wysokości stawek podatku VAT.

Więcej
20.12.2010

Wesołych Świąt

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Więcej
06.12.2010

Srebrny certyfikat Białej Listy dla Sente

Wrocławska firma Sente Systemy Informatyczne, twórca i dostawca zintegrowanego oprogramowania klasy ERP, otrzymała srebrny certyfikat programu promocji rzetelnego biznesu – Biała Lista za wiarygodność i rzetelność płatniczą w obrocie gospodarczym.

Więcej
30.11.2010

System Sente w wersji 3.0

Od 1. grudnia 2010 roku firma Sente Systemy Informatyczne udostępnia swoim klientom najnowszą, trzecią wersję oprogramowania Sente. Warunkiem otrzymania bezpłatnej licencji na użytkowanie systemu jest w posiadanie przez klientów abonamentu aktualizacyjnego.

Więcej
15.10.2010

Konkurs dla studentów – wkrótce ogłoszenie wyników

Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy eliminacje do II. edycji konkursu na najciekawszą pracę  magisterską o systemach ERP. O wynikach konkursu poinformujemy w styczniu 2011 roku na naszej stronie internetowej.

Więcej
12.07.2010

Od sklepów internetowych do systemów ERP

Wrocławska spółka Sente Systemy Informatyczne, twórca i dostawca systemów ERP na polskim rynku, obchodzi 10. rocznicę powstania. Choć początki nie były łatwe, dziś ponad 70 przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych z powodzeniem wykorzystuje jej autorską aplikację Sente. Oto krótkie podsumowanie pierwszej dekady firmy.

Więcej
06.07.2010

Nowy prezes zarządu spółki Sente Systemy Informatyczne

Obchodząca w tym roku swoje dziesięciolecie, wrocławska spółka Sente Systemy Informatyczne ma nowego prezesa zarządu. 17. czerwca został nim Daniel Urban, dotychczasowy dyrektor Działu Wdrożeń i członek zarządu. Zastąpił na tym stanowisku Jakuba Czyżkowskiego, który pełnił tę funkcję od 2000 roku.

Więcej
28.06.2010

System Sente dla Argo S.A.

Trwają przygotowania do wdrożenia systemu ERP, w gdańskiej spółce Argo, specjalizującej się w handlu urządzeniami i materiałami do oprawy dokumentów. Oprogramowanie usprawni zarządzanie sprzedażą, finansami i księgowością, kadrami i płacami oraz relacjami z klientem i magazynem wysokiego składu.

Więcej
21.06.2010

Przygoda z controllingiem

Jak skutecznie wykorzystać system controllingowy w zarządzaniu przedsiębiorstwem? Odpowiedzi na to pytanie udzielą menadżerom z województwa kujawsko – pomorskiego konsultanci firmy Sente Systemy Informatyczne, w trakcie spotkania, które odbędzie się 25. czerwca w Koronowie.

Więcej
14.06.2010

System, który przegląda się w lusterku

Trwa wdrożenie aplikacji Sente w obszarze WMS w firmie Abakus – dostawcy lusterek i oświetlenia samochodowego. Rozwiązanie to skróci czas realizacji zamówień klientów i usprawni zarządzanie obrotem towarów jednostkowych. Zakończenie implementacji zaplanowano na październik 2010 roku.

Więcej
27.05.2010

Twarzą w twarz o interesach

27. maja odbyły się Wrocławskie Spotkania Biznesu, w trakcie których menadżerowie z dolnośląskich firm mieli okazję porozmawiać z przedstawicielem firmy Sente o możliwościach nawiązania współpracy.

Więcej
10.05.2010

Informacje o systemach ERP łatwiej dostępne

Rusza nowa witryna internetowa wrocławskiej spółki Sente Systemy Informatyczne, twórcy i dostawcy systemów ERP.  Firma udostępniła m.in. informacje o pełnej ofercie oprogramowania zintegrowanego, a także bazę wiedzy i dostęp do artykułów merytorycznych poświęconych tego rodzaju systemom.

Więcej
26.04.2010

Dokumenty elektroniczne w Elvicie

Kończy się wdrożenie systemu obiegu dokumentów elektronicznych marki Sente, w sieci śląskich placówek medycznych spółki Elvita. Program wspomaga pracę m.in.  pracowników sekretariatów i pełnomocnika zarządu ds. zarządzania jakością oraz zarządzanie majątkiem trwałym i obiegiem umów sprzedaży.

Więcej
19.04.2010

Sente na konferencji „Skuteczne ERP”

Firma Sente Systemy Informatyczne zaprasza swoich klientów do bezpłatnego udziału konferencji „Skuteczne ERP”, która odbędzie się 23 kwietnia w Businessman Institute w Warszawie. W trakcie imprezy Jakub Czyżkowski, prezes spółki przedstawi koncepcję zarządzania magazynem wysokiego składu, z wykorzystaniem systemu Sente WMS.

Więcej
30.03.2010

Systemy ERP najczęściej wdrażane przez firmy handlowe i usługowe

Firmy z tych branż to obecnie najbardziej aktywnie informatyzujące się przedsiębiorstwa. Najczęściej wybierają oprogramowanie wspomagające sprzedaż, ewidencję dokumentów elektronicznych, controlling i relacje z klientami. Tak wynika z doświadczeń firmy Sente Systemy Informatyczne.

Więcej
15.02.2010

Większe możliwości Sente eCRM Mobile

Codzienne raportowanie wyników handlowych, przygotowywanie i wyświetlanie statystyk finansowych, a także dostęp offline do bazy klientów – to nowe funkcjonalności systemu Sente eCRM Mobile opracowane dla spółki Everest Finanse.

Więcej
02.02.2010

Prezentacja Sente oceniona najwyżej na konferencji SDP GigaCon

Ponad połowa uczestników konferencji Systemy Dla Przedsiębiorstw 28. stycznia 2010 roku we Wrocławiu, najwyżej oceniła prelekcję pt. „WMS – magazyn, który rządzi się sam” firmy Sente, a 41% ankietowanych oceniło ją jako dobrą, spośród 10. wystąpień wygłoszonych w trakcie sympozjum.

Więcej
01.02.2010

System Sente u producenta profili i grzejników dekoracyjnych

Oprogramowanie firmy Sente wkrótce usprawni obsługę sprzedaży, zakupów, magazynu, produkcji, zamówień, finansów, księgowości i kadr w firmie Dagat-eco specjalizującej się m.in. w produkcji elementów z rur i profili dla przemysłu motoryzacyjnego.

Więcej
25.01.2010

System Sente dla Digiprint

Trwa wdrożenie systemu wpierającego sprzedaż, controlling, finanse i księgowość, a także kadry i płace oraz handel i rejestrowanie zgłoszeń serwisowych, marki Sente u dostawcy maszyn i oprogramowania dla poligrafii. Zakończenie projektu przewidziano do końca marca 2010 roku.

Więcej
18.01.2010

Sente na konferencji SDP GigaCon, 28. stycznia 2010 roku

Firma Sente Systemy Informatyczne zaprasza do udziału w trzeciej edycji konferencji Systemy Dla Przedsiębiorstw, która odbędzie się 28. stycznia 2010 roku we Wrocławiu, w Hotelu Orbis Wrocław. Tego dnia Jakub Czyżkowski, prezes spółki przedstawi koncepcję zarządzania magazynem wysokiego składu z wykorzystaniem systemu Sente WMS.

Więcej
11.01.2010

Sente srebrnym Partnerem BRE Banku

Firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. zdobyła srebrny certyfikat za zgodność w zakresie obustronnej wymiany danych pomiędzy systemem Sente, a systemami bankowości elektronicznej  BRE Banku.

Więcej
15.12.2009

Sente nagradza studentów informatyki

Anna Lamek – laureatką konkursu na najciekawszą pracę magisterską o systemach ERP,  zorganizowanego przez firmę Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o.  Zwyciężczyni  w nagrodę odbędzie miesięczny, płatny staż w siedzibie twórcy i dostawcy systemów zintegrowanych.

Więcej
16.11.2009

Sente na konferencji Systemy dla Przedsiębiorstw

Zakończyła się druga edycja konferencji Systemy dla Przedsiębiorstw Giga Con 2009, w trakcie której Jakub Czyżkowski, prezes firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o., omówił koncepcję zarządzania magazynem wysokiego składu, z wykorzystaniem systemu Sente WMS. Sympozjum odbyło się 23 i 24 listopada 2009 roku w Warszawie.

Więcej
09.11.2009

Sente z dyplomem magistra

Powstała pierwsza praca magisterska o oprogramowaniu Sente, wrocławskiej firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o., twórcy i dostawcy systemów ERP, wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Autorem jest mgr Maciej Serafin, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Więcej
27.10.2009

Sente ludzkim głosem o systemach ERP

Omówienie filozofii zarządzania magazynem wysokiego składu i prezentacja doświadczeń z wdrożenia oprogramowania Sente WMS, to temat wystąpienia eksperta firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o., podczas VI. Ogólnopolskiej Konferencji pod nazwą “Specjaliści ludzkim głosem – prawdziwe relacje z wdrożeń systemów CRM i ERP”.

Więcej
26.10.2009

Sente WMS u producenta opakowań PET

Firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. zakończyła wdrożenie programu Sente WMS, ułatwiającego zarządzanie magazynem wysokiego składu u producenta opakowań PET dla chemii gospodarczej i kosmetyków.

Więcej
12.10.2009

System Sente dla Everest Finanse

Pełna kontrola nad przepływem gotówki, stały dostęp do informacji o klientach, także za pośrednictwem urządzeń mobilnych – to przyszłe korzyści z trwającego wdrożenia programu controllingowego, CRM i eCRM Mobile marki Sente w spółce Everest Finanse. Uruchomienie systemu zaplanowano do końca 2009 roku.

Więcej
14.09.2009

System Sente w wersji 3.0 – wkrótce nowa wersja oprogramowania

Firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o., twórca i dostawca systemów ERP pracuje nad nową wersją pakietu zintegrowanego oprogramowania ułatwiającego zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Premiera przewidziana jest na przełomie 2009 i 2010 roku.

Więcej
07.09.2009

System Sente w placówkach medycznych Elvita Sp. z o.o.

Trwa wdrożenie systemu finansowo – księgowego i kadrowo – płacowego oraz systemu obiegu dokumentów elektronicznych firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o., w sieci placówek medycznych  Elvita Sp. z o.o

Więcej
31.08.2009

System Sente w Agencji Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A.

Firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. zakończyła wdrożenie zintegrowanego systemu finansowo – księgowego i kadrowo płacowego w legnickiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Więcej
28.08.2009

Trwa konkurs na najciekawszą pracę magisterską o systemach ERP

Do końca września trwa konkurs dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych na najciekawszą pracę magisterską o systemach ERP. Na zwycięzców czekają płatne staże. Organizatorem konkursu jest firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o., twórca i dostawca systemów zintegrowanych.

Więcej
07.07.2009

Konkurs: Najciekawsza praca magisterska o systemach ERP

Rusza konkurs dla studentów i absolwentów informatyki, którego celem jest wyłonienie najbardziej wartościowej pracy magisterskiej poświęconej systemom zintegrowanym. To pierwsza tego rodzaju impreza w Polsce promująca wiedzę wśród młodzieży akademickiej na temat oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem.

Więcej
23.03.2009

Sente: Dobry czas na inwestycje w ERP

Zainteresowanie zintegrowanymi systemami ERP systematycznie rośnie. Mimo zastoju gospodarczego coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw inwestuje w informatyzację – twierdzą eksperci wrocławskiej firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Powód? To proste i elastyczne rozwiązania ułatwiające zarządzanie firmą.

Więcej
09.03.2009

E-faktury w oprogramowaniu Sente

Firma ente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. producent zintegrowanych systemów klasy ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem wprowadza funkcję ułatwiającą tworzenie faktur elektronicznych, opatrzonych bezpiecznym podpisem elektronicznym zgodnie z polskim wzorcem faktury elektronicznej.

Więcej
03.03.2009

ERP – pewny system na trudne czasy

Rozmowa z Jakubem Czyżkowskim, prezesem zarządu firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o., o tym, czy systemy ERP mogą pomóc przetrwać polskim przedsiębiorstwom w czasie kryzysu, a także, czy warto obecnie inwestować w oprogramowanie informatyczne.

Więcej
02.03.2009

Sente Personel w służbie zdrowia

Firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o., twórca zintegrowanego oprogramowania klasy ERP wdraża system kadrowo – płacowy w szpitalu w Żurominie. Placówka zdrowia wybrała aplikację,  która pozwoli jej na kompleksowe zarządzanie informacją o pracownikach.

Więcej
23.02.2009

System Sente u dostawcy części samochodowych

Firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. zakończyła wdrażanie zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP w firmie Abakus. Dostawca lusterek oraz oświetlenia samochodowego wybrał aplikacje wspomagające zarządzanie finansami i księgowością oraz sprzedaż i dystrybucję.

Więcej
02.02.2009

Przedsiębiorco! Zrób sobie analizę

Kreator analiz – to nowy element oprogramowania Sente opracowany na potrzeby użytkowników systemów komputerowych tej marki. Moduł pozwala przedsiębiorcom samodzielne tworzyć analizy i raporty biurowe.

Więcej
26.01.2009

Sente zarządza projektami

Firma Sente Systemy Informatyczne, producent zintegrowanego oprogramowania klasy ERP tworzy program wspomagający zarządzanie projektami inwestycyjnymi. To kolejna innowacyjna aplikacja firmy, tym razem opracowana na potrzeby przedsiębiorstw m.in. z branży budowlanej i deweloperskiej.

Więcej
19.01.2009

Novoterm z programem Sente eCRM

Firma Novoterm – jeden  z czołowych polskich producentów i dystrybutorów elektrycznych urządzeń grzewczych i wentylacyjnych wdrożyła zintegrowane oprogramowanie Sente eCRM. Nowa aplikacja ułatwia firmie współpracę z handlowcami zewnętrznym w zakresie sprzedaży i dystrybucji materiałów.

Więcej
12.01.2009

System Sente w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim

Firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o. o. zakończyła wdrożenie autorskiego oprogramowania klasy ERP w Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku. Nowy system informatyczny ułatwi obsługę kadrowo – płacową oraz finansowo – księgową  urzędu.

Więcej
22.12.2008

Wrocławskie tramwaje z systemem ERP marki Sente

Spółka Sente Systemy Informatyczne rozpoczyna wdrażanie zintegrowanego systemu klasy ERP w firmie Protram Wrocław Sp. z o.o. Nowe oprogramowanie usprawni w firmie m.in. logistykę produkcji tramwajów.

Więcej
15.12.2008

Sente patronem Gali Programu “Biała Lista”

Firma Sente Systemy Informatyczne patronuje drugiej edycji Gali wręczenia certyfikatów Programu “Biała Lista”. Uroczystość organizowana przez Wrocławską Izbę Gospodarczą odbędzie się 17. grudnia we wrocławskim Ratuszu.

Więcej
15.12.2008

Deweloper wybiera Sente Zarządzanie Projektami

Firma Budchem rozpoczyna wdrażanie autorskiego modułu marki Sente przeznaczonego do zarządzania projektami budowlanymi. Nowe oprogramowanie pozwoli deweloperowi m.in. na kontrolę realnych i całkowitych kosztów realizowanych przez siebie inwestycji.

Więcej
08.12.2008

Aplikacja Roku 2008 dla firmy Sente

Oprogramowanie Sente MWS for PocketPC zostało wyróżnione w konkursie “Aplikacja Roku 2008” organizowanym przez Microsoft. Program nagrodzono w kategorii “Najlepszy program komputerowy wspomagający zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem 2007/2008”.

Więcej
03.12.2008

Sente wdraża system kadrowo – płacowy w firmie Jagram – Pro S.A.

Firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. rozpoczęła wdrażanie programu Sente Personel w firmie Jagram – Pro S.A. To kolejna firma, która wdraża nowoczesne oprogramowanie marki Sente pozwalające  zarządzać zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie.

Więcej
27.11.2008

Leasing na oprogramowanie

Firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. nawiązała współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym. Umowa partnerska dotyczy nowej oferty EFL “Leasing 0 % na oprogramowanie”.

Więcej
16.06.2008

Nowy adres Sente

Od dnia 16.06.2008 roku biura centrali Sente we Wrocławiu zostały przeniesione do nowego biurowca SilverForum, mieszczącego się przy ul. Strzegomskiej 2-4; 53-611 Wrocław.

Więcej
26.05.2008

Programy dotacyjne na inwestycje w IT

Zapraszamy do współpracy w zakresie pozyskiwania unijnych funduszy pomocowych na zakup technologii informatycznych oferowanych przez naszą firmę. Ubiegając się o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego mogą Państwo liczyć na refundację nawet do 70% kosztów netto inwestycji związanej z wdrożeniem nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych i usługowych, w tym związanych z informatyzacją bieżącej działalności. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę aplikacyjną związaną z przygotowaniem Wniosku o dofinansowanie na zakup nowych technologii komputerowych.

Więcej
25.05.2008

System Sente w ubezpieczeniach

W marcu tego roku rozpoczęła się realizacja wdrożenia systemu Sente w Europejskim Centrum Pomocy Poszkodowanym. Wdrażane moduły obejmują Sente CRM, Sente Sprzedaż i Dystrybucja, Sente Finanse i Księgowość oraz Sente Personel.

Więcej
01.05.2008

Radio Opole S.A. wdraża system Sente

Z początkiem marca firma Sente Systemy Informatyczne Sp z o.o. rozpoczęła wdrożenie swojego oprogramowania w Radiu Opole – w jednej z regionalnych rozgłośni Polskiego Radia.

Więcej
16.02.2008

Sente Personel w firmie Gryphon

Firma Gryphon, producent materiałów biurowych wdraża oprogramowanie kadrowo – płacowe: Sente Personel. To pierwsza aplikacja zintegrowanego systemu klasy ERP marki Sente wprowadzana w tej firmie.

Więcej
12.07.2007

Sente wdraża w LC

Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. producent systemów klasy ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, po przeprowadzeniu analizy przedwdrożeniowej rozpoczął wdrożenie w LC z siedzibą w Bielsku Białej.

Więcej
12.07.2007

Sente Personel w PPH GRALBET

Na początku maja firma Sente Systemy Informatyczne Sp z o.o. rozpoczęła wdrożenie swojego oprogramowania u producenta elementów budowlanych PPH Gralbet z siedzibą w Gralewie.

Więcej
13.03.2007

A. R. Remedium Partnerem Roku 2006

Sente, producent oprogramowania klasy ERP wspomagającego zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach, zbilansował 2006 rok pod względem wielkości sprzedaży uzyskanej przez swoich partnerów.

Więcej
28.02.2007

Sente otwiera pierwszy oddział

Wychodząc na przeciw coraz większym oczekiwaniom Klientów zarząd firmy postanowił utworzyć oddział. Wybór padł na Katowice, gdyż rejon ten już od jakiegoś czasu zgłasza spore zapotrzebowanie na nowoczesne systemy informatyczne.

Więcej
26.02.2007

System Sente w branży obróbki metali

Przedsiębiorstwo braci Matuszewskich zajmuje się wykonywaniem usług w zakresie obróbki mechanicznej oraz produkcją systemów zabezpieczeń gazowych. Firma dostarcza części dla przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, hydraulicznego, rolniczego, elementy do maszyn budowlanych i na potrzeby kolejnictwa.

Więcej
30.01.2007

Wdrożenie w ZENTEX Sp. z o.o.

8. stycznia 2007 roku między Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. a ZENTEX Sp. z o.o. doszło do podpisania umowy wdrożeniowej oprogramowania Sente Personel.

Więcej
16.01.2007

Komputronik S.A. nowym partnerem Sente

Na początku bieżącego roku do grona naszych Partnerów dołączyła firma Komputronik S.A. z Poznania. Zawarta umowa dotyczy współpracy w zakresie sprzedaży i wdrażania pakietu Sente wspierającego w zarządzaniu małe i średnie przedsiębiorstwa.

Więcej
26.07.2006

Sente Partner Program

Producent zintegrowanego systemu klasy ERP Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. konsekwentnie buduje sieć wykwalifikowanych partnerów, których kompetencje obejmują nie tylko znajomość systemów ERP i sposobów ich wdrożenia, ale również umiejętności w zakresie wspierania swoich klientów w zarządzaniu podstawowymi procesami biznesowymi i budowaniu długofalowej strategii IT.

Więcej
21.07.2006

interLAN Sp. z o.o partnerem Sente

Pragniemy gorącą powitać firmę interLAN Sp. z o.o. z Bydgoszczy w drużynie partnerów Sente. 

Więcej
12.07.2006

SAYKO Solutions partnerem Sente

Do grona naszych partnerów dołączył kolejny partner, firma SAYKO Solutions z Wrocławia. Witamy serdecznie w grupie naszych partnerów.

Więcej
30.06.2006

Proteus IT partnerem Sente

Pragniemy serdecznie powitać firmę Proteus IT z Rudy Śląskiej w gronie naszych Partnerów. 

Więcej
29.05.2006

Szanowni Uczestnicy CRM GigaCon

Pragniemy w imieniu całego zespołu pracowników Sente Sp. z o.o. serdecznie podziękować za Państwa uczestnictwo w konferencji CRM GigaCon.

Więcej
25.05.2006

Sente na Białej Liście Firm Dolnośląskich

Pragniemy w imieniu całego zespołu pracowników Sente Sp. z o.o. serdecznie podziękować za Państwa uczestnictwo w konferencji CRM GigaCon.

Więcej
19.04.2006

Autosoftware kolejnym partnerem Sente

10. maja 2006 roku do grupy naszych partnerów dołączyła firma Autosoftware z Bydgoszczy. 

Więcej
06.04.2006

HABAS nowym partnerem firmy Sente

Pragniemy serdecznie powitać firmę Habas z Warszawy w gronie naszych Partnerów. Firma HABAS prowadzi kompleksową obsługę biznesu mającą na celu odciążenie swoich klientów od zajęć wykraczających poza ich strategiczną działalność.

Więcej
08.02.2006

Pierwsze Sente Partner Day za nami

3 lutego 2006 r. w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie “Sente Partner Day”. Pragniemy, w imieniu całego zespołu pracowników Sente, serdecznie podziękować przybyłym firmom za uczestnictwo w tym spotkaniu.

Więcej
18.01.2006

Sente Systemy Informatyczne w Microsoft Empower

Sente Systemy Informatyczne oficjalnie przystąpiło do programu Microsoft Empower. Jest to program, który umożliwia partnerom Microsoftu budowanie aplikacji na jego platformie.

Więcej
05.01.2006

Spotkania z Partnerami

Na przełomie stycznia / lutego odbędą się dwa spotkania informacyjne ( w Warszawie i w Poznaniu) dla firm zainteresowanych współpracą z naszą firmą w charakterze Partnera Handlowego lub Partnera Wdrożeniowego.

Więcej
30.10.2005

Sente zmienia siedzibę

Informujemy, iż od dnia 31 października 2005 będziemy dla Państwa pracować w nowym lokalu firmy.

Więcej
26.08.2005

Nowy partner handlowy Sente – Connect z Jeleniej Góry

Firma Sente Systemy Informatyczne w ramach rozszerzania rynków nawiązała współpracę z firmą PPHU Connect z Jeleniej Góry. Na mocy umowy firma Connect została autoryzowanym partnerem Sente w zakresie sprzedaży, wdrażania oraz udzielania licencji na oprogramowanie Sente.

Więcej
01.08.2005

Współpraca Sente z Controlling Systems

Na mocy porozumienia firma Sente Systemy Informatyczne będzie anonsowała w zakresie prezentacji handlowych i ustaleń technicznych swoim potencjalnym klientom system EURECA – produkowany przez Controlling Systems.

Więcej
28.07.2005

Nowy partner handlowy Sente – LOGOS z Polic

W ramach rozszerzania rynków i pozyskiwania nowych partnerów firma Sente nawiązała współpracę z nowym partnerem z województwa zachodniopomorskiego – firmą LOGOS z Polic. LOGOS jest dystrybutorem sprzętu komputerowego, który w wyniku rozwoju zakresu działalności postanowił stopniowo rozszerzać go obejmując nim także usługi wdrożeniowe w zakresie oprogramowania dla firm.

Więcej
18.07.2005

Sente akredytowanym wykonawcą PARP

O dotację w ramach tego programu PHARE mogą ubiegać się mali i średni przedsiębiorcy, posiadający siedzibę na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego, podkarpackiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz wielkopolskiego. Dofinansowanie dotyczy każdego poziomu inwestycji informatycznej: projektowania, wyboru oprogramowania oraz implementacji i obejmuje usługi doradcze dotyczące nowoczesnej technologii informatycznej. Minimalna kwota wsparcia na projekt wynosi 500 EUR, maksymalna 10.000 EUR, a maksymalne dofinansowanie kosztów projektu z budżetu Programu wynosi 50%.

Więcej
28.04.2005

Podziękowania dla Grupy PSB

Pragniemy, w imieniu całego zespołu pracowników Sente Sp. z o.o., serdecznie podziękować za Państwa uczestnictwo w III Targach Grupy PSB, a w szczególności za spotkanie się z nami na naszym stoisku wystawienniczym oraz podczas imprez towarzyszącym Targom.

Więcej
20.04.2005

Pogotowie Alarmowe pod numerem +48 609 382 999

Spółka Sente, w celu świadczenia jeszcze lepszej jakości usług, uruchomiła komórkowy numer Pogotowia Awaryjnego.

Więcej
13.04.2005

Sente na III. Targach Grupy PSB

W dniach 22.04 – 23.04.2005 r. będziemy uczestniczyć jako wystawca na III. Targach Grupy PSB (Kieleckie Centrum Targowe, ul. Zakładowa 1, Kielce).

Więcej
08.04.2005

Współpraca oprogramowania Sente z urządzeniami Elzab

Firma Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w ramach rozwijania autorskiego oprogramowania klasy ERP – systemu Sente – pakietu programów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem – przystosowała system do współpracy z rodziną kas Elzab.

Więcej
04.04.2005

Sente WebGUI – dostęp przez Internet do aplikacji pakietu systemu Sente

Sente Sp. z o.o. wychodząc na przeciw rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom Klientów, na drodze usprawniania kanału komunikacji oraz dystrybucji danych, wprowadziła do swojej oferty rozwiązanie Sente WebGUI umożliwiające dostęp przez Internet do aplikacji pakietu systemu Sente.

Więcej
23.03.2005

Sente Produkcja – nowe rowiązanie w ofercie Sente

Sente Sp. z o.o. rozwinęła ofertę oprogramowania o nowe rozwiązanie wspomagające kalkulację, planowanie oraz kontrolę procesów produkcyjnych – Sente Produkcja.

Więcej
14.03.2005

SENTE CMS – System Zarządzania Treścią w ofercie SENTE

SENTE CMS, czyli SENTE Content Managment System, to zaawansowany System Zarządzania Treścią Witryny Internetowej. Umożliwia operatorowi redagowanie artykułów, treści na witrynie w sposób dowolny i planowany, określając daty emisji artykułów, uprawnienia operatorów do redagowania poszczególnych treści, samodzielne sterowanie wyglądem graficznym Witryny Internetowej.

Więcej
12.01.2005

SENTE Sp. z o.o. akredytowanym wykonawcą usług doradczych – Działanie 2.1.

Z przyjemnością informujemy, że SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o. na mocy Umowy o Udzielenie Akredytacji zawartej z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorstw stała się akredytowanym wykonawcą usług w zakresie doradztwa na rzecz Beneficjentów w ramach Działania 2.1 “Wzrost Konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw przez doradztwo” w Sektorowym Programie Operacyjnym – Wzrost Konkurencyjności.

Więcej