22.03.2018

RODO – jakie zmiany przyniesie?

RODO (GDPR) to unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, które wejdzie w życie 25 maja 2018 r. w krajach wspólnoty. Do tego czasu wszystkie podmioty przetwarzające dane będą musiały dostosować się do nowych wytycznych. W przeciwnym razie, spodziewać mogą się poważnych kar. Informacji na temat nowych przepisów nie brakuje. My postanowiliśmy skupić się na aspektach najistotniejszych z perspektywy naszych Klientów. W poniższym tekście przeczytacie o tym, co wchodzące w życie zmiany oznaczają dla firm korzystających z rozwiązań informatycznych oraz jakie działania podejmujemy jako dostawca oprogramowania, aby zapewnić naszym Klientom zgodność z RODO.

Więcej
22.02.2018

Sente Gazelą Biznesu po raz trzeci!

To już trzeci z kolei rok, w którym znaleźliśmy się wśród firm wyróżnionych w plebiscycie Gazele Biznesu. Co więcej, zanotowaliśmy awans w rankingu ogólnopolskim i bardzo dobrą pozycję w rankingu województwa dolnośląskiego.

Więcej
24.01.2018

Operator logistyczny z systemem Sente

Branża usług fulfillment jest wymagającą dziedziną biznesu. Duże skomplikowanie procesów, dynamicznie zmieniające się otoczenie i rosnące wymagania klientów, to codzienność firm świadczących usługi magazynowania, kompletacji i wysyłki towarów. Gdzie szukać przewagi konkurencyjnej na tak trudnym i szybko rozwijającym się rynku? LogBox postawił na rozwiązania Sente dedykowane dla firm z branży fulfillment.

Więcej