28.04.2017

Nowe biuro Sente

Najczęściej decyzje o wyborze nowego biura podejmuje zarząd firmy. Czy można inaczej? Oto historia tego, jak to pracownicy, a nie zarząd, wybrali nowe biuro.

Więcej
03.04.2017

Zwinne wdrożenie w kluczowym obszarze

Kontrola nad finansami i księgowością to podstawa funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Obszar ten ma dla firm znaczenie strategiczne, dlatego zarządzanie nim w sposób właściwy jest tak ważne. Doskonale zdawali sobie z tego sprawę przedstawiciele firmy Mal-Pol, poszukując rozwiązania do zarządzania finansami i księgowością. 

Więcej
15.02.2017

Półka z dodatkami, czyli całkiem nowe możliwości

Potrzeby naszych Klientów stale się zmieniają. Są przedsiębiorstwa, które na przestrzeni 10 lat współpracy z naszą firmą zwiększyły swój przychód nawet dziesięciokrotnie. Współpracujemy też z firmami, które swoje funkcjonowanie opierają na niestandardowym modelu działalności i często modyfikują sposób, w jaki działają. Stały rozwój, nietypowa forma działalności czy zmienność środowiska wewnętrznego, jak i zewnętrznego firmy, to czynniki, które sprawiają, że potrzeby poszczególnych firm wobec rozwiązań informatycznych zwiększają się i ewoluują w czasie. Zmieniamy się razem z naszymi Klientami, co sprawia, że nasza oferta i zakres proponowanych rozwiązań również się zmienia

Więcej
09.02.2017

Sente ponownie wśród Gazel Biznesu

Już drugi rok z rzędu znaleźliśmy się w gronie laureatów plebiscytu Gazele Biznesu. Zeszłoroczne wyróżnienie było dla nas miłym zaskoczeniem i dało nam dużo motywacji do działania. W tym roku obecność w rankingu to dla nas jasny komunikat – idziemy w dobrym kierunku i utrzymujemy się w czołówce małych i średnich firm dolnego śląska.

Więcej
12.01.2017

Szczęśliwa siódemka, czyli podsumowanie udanego roku

Mijające 12 miesięcy przepełnione były wydarzeniami, które warto jest zapamiętać. Zanim wpadniemy w wir pracy i obowiązków, które niesie ze sobą początek nowego roku, postanowiliśmy przypomnieć 7 najważniejszych rzeczy, które wydarzyły się w 2016 roku.

Więcej