18.07.2017

Sente najszybciej rozwijającym się dostawcą ERP w Polsce

Obecność w pierwszej 20-tce największych dostawców rozwiązań ERP w 2017 roku, awans o dwie pozycje w stosunku do zeszłorocznego zestawienia i status najszybciej rozwijającej się firmy w sektorze – to rezultaty, jakie uzyskaliśmy w najnowszym raporcie Computerworld TOP 200.

Więcej
30.06.2017

Piwne eksperymenty z Sente

American IPA, German Wheat, Belgian Pale Ale… Kiedyś mało mówiące skróty, teraz coraz bardziej znane nazwy. Popularność rzemieślniczych piw stale rośnie. Zwiększa się również grono miłośników domowego warzenia trunków. Ich wymagające hobby wspiera sklep Twój Browar (http://twojbrowar.pl/pl/), który już niebawem będzie korzystał z rozwiązań Sente.

Więcej
12.06.2017

IT w logistyce – GIGACON 2017

Jak zoptymalizować łańcuch dostaw, procesy magazynowania czy produkcji? Jakie są najbardziej aktualne trendy w logistyce? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można poznać podczas kolejnej edycji konferencji IT w Logistyce GigaCon.

Więcej
05.05.2017

Sente partnerem Kongresu Dyrektorów
E-commerce

Ponad 15 godzin zajęć merytorycznych, dwie imprezy, sesje networkingowe, sesje techniczne – to wszystko wydarzy się już w maju we Wrocławiu podczas IV Kongresu Dyrektorów E-commerce, którego zostaliśmy partnerem.

Więcej
28.04.2017

Nowe biuro Sente

Najczęściej decyzje o wyborze nowego biura podejmuje zarząd firmy. Czy można inaczej? Oto historia tego, jak to pracownicy, a nie zarząd, wybrali nowe biuro.

Więcej
03.04.2017

Zwinne wdrożenie w kluczowym obszarze

Kontrola nad finansami i księgowością to podstawa funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Obszar ten ma dla firm znaczenie strategiczne, dlatego zarządzanie nim w sposób właściwy jest tak ważne. Doskonale zdawali sobie z tego sprawę przedstawiciele firmy Mal-Pol, poszukując rozwiązania do zarządzania finansami i księgowością.

Więcej
15.02.2017

Półka z dodatkami, czyli całkiem nowe możliwości

Potrzeby naszych Klientów stale się zmieniają. Są przedsiębiorstwa, które na przestrzeni 10 lat współpracy z naszą firmą zwiększyły swój przychód nawet dziesięciokrotnie. Współpracujemy też z firmami, które swoje funkcjonowanie opierają na niestandardowym modelu działalności i często modyfikują sposób, w jaki działają. Stały rozwój, nietypowa forma działalności czy zmienność środowiska wewnętrznego, jak i zewnętrznego firmy, to czynniki, które sprawiają, że potrzeby poszczególnych firm wobec rozwiązań informatycznych zwiększają się i ewoluują w czasie. Zmieniamy się razem z naszymi Klientami, co sprawia, że nasza oferta i zakres proponowanych rozwiązań również się zmienia.

Więcej
09.02.2017

Sente ponownie wśród Gazel Biznesu

Już drugi rok z rzędu znaleźliśmy się w gronie laureatów plebiscytu Gazele Biznesu. Zeszłoroczne wyróżnienie było dla nas miłym zaskoczeniem i dało nam dużo motywacji do działania. W tym roku obecność w rankingu to dla nas jasny komunikat – idziemy w dobrym kierunku i utrzymujemy się w czołówce małych i średnich firm dolnego śląska.

Więcej
12.01.2017

Szczęśliwa siódemka, czyli podsumowanie udanego roku

Mijające 12 miesięcy przepełnione były wydarzeniami, które warto jest zapamiętać. Zanim wpadniemy w wir pracy i obowiązków, które niesie ze sobą początek nowego roku, postanowiliśmy przypomnieć 7 najważniejszych rzeczy, które wydarzyły się w 2016 roku.

Więcej