05.12.2016

Sente Business Secure – badania ze wsparciem UE

Sente Systemy Informatyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w partnerstwie z FINGO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Sente Business Secure”

Celem projektu jest napisanie nowej platformy do tworzenia aplikacji klasy ERP, która pozwoli na zapewnienie możliwości kastomizacji i aktualizacji oprogramowania.

Wartość projektu: 2 160 840,00 zł
Wartość dofinansowania projektu z UE: 1 120 093,75 zł.

Więcej
16.11.2016

Wdrożenie z najwyższej półki

Szeroka oferta różnorodnych produktów, rozległy magazyn wysokiego składowania, zwiększająca się sprzedaż, system informatyczny wspierający wszelkie obszary działalności… Brzmi jak opis firmy skazanej na sukces? Zdecydowanie tak. W ten sposób już niebawem opisać będzie można firmę TABIPLAST, której dotychczas z wyżej wymienionych elementów brakowało wyłącznie odpowiedniego oprogramowania. Niebawem się to zmieni, gdyż właśnie rozpoczęła współpracę z Sente.

Więcej
03.11.2016

System skutecznym narzędziem do osiągania celów

EGA to jeden z czołowych producentów i dystrybutorów narzędzi oraz elektronarzędzi w Polsce. Firma istnieje na rynku już od 25 lat,  stale rozwijając swoje portfolio produktowe, jak i rynki. Klientami firmy EGA są m.in. hurtownie, sklepy partnerskie, inne punkty sprzedaży zajmujące się handlem narzędzi, a także sieci wielkopowierzchniowe.

Więcej
30.09.2016

Sente z szansą na Dolnośląskiego Gryfa!

24 firmy i samorządy, które wyłoniono spośród niemal 150 zgłoszeń, zostały nominowane do tegorocznej edycji plebiscytu Dolnośląski Gryf. Z największą przyjemnością informujemy, że wśród nich znalazła się również nasza firma. Otrzymaliśmy nominację w kategorii Pionier Wieku Cyfrowego.

Więcej
29.08.2016

Zwinne wdrożenie na skalę europejską

Jakiś czas temu informowaliśmy o rozpoczęciu współpracy z polskim liderem internetowej sprzedaży narzędzi i elektronarzędzi w Polsce – Rotopino.pl. Od tego momentu upłynęło już wystarczająco dużo czasu, żeby móc głośno powiedzieć o sukcesie projektu.

Więcej
28.06.2016

Dobre rozwiązania nie rdzewieją

Moeschle Polska Sp. z o.o. to jedna ze spółek międzynarodowej grupy wytwarzającej zbiorniki ze stali szlachetnej. Produkowane towary przeznaczone są m.in. dla branży spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej. Celem, jaki stawia sobie firma, jest przekazywanie swoim klientom wysokiej jakości produktów, wychodząc przy tym naprzeciw nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom.

Więcej
29.04.2016

Z Sente ci się upiecze

EcoTrade to polska firma założona w 1993 roku, która tworzy dodatki technologiczne dla branży piekarniczej, cukierniczej i gastronomicznej. Powstałe mieszanki cieszą się dużym zainteresowaniem klientów z Polski i zagranicy. O swoich produktach EcoTrade informuje szczegółowo na stronie internetowej www.ecotrade.pl.

Więcej
22.04.2016

Dzień otwarty w Sente!


Więcej
08.03.2016

100. Kontynuuj.

100 jest kodem odpowiedzi HTTP oznaczającym, że klient (użytkownik) powinien kontynuować wysyłanie zapytania.

Liczba sto uchodziła zaś w starożytnych kręgach hellenistycznych, do których należał między innymi Filon z Aleksandrii, za liczbę doskonałą, oznaczającą “doskonałe dobro”.

Jaki to ma związek z Sente?

Więcej
28.01.2016

Sente Gazelą Biznesu

“Gazele Biznesu” to ranking małych i średnich firm, które dzięki swoim działaniom i konsekwencji rozwijają się nadzwyczaj dynamicznie. Sprawia to, że doskonale radzą sobie na rynku, nawet jeśli konkurują ze znacznie większymi przedsiębiorstwami. Pierwsza edycja rankingu odbyła się w 2000 r. Jego autorem jest redakcja Pulsu Biznesu i wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która odpowiada za weryfikację danych zgłoszonych firm.

Więcej