18.12.2015

Sente wspiera “Boiling Frogs”

Nowy Rok rozpocznie się niezwykle interesująco dla branży IT. Już 16 stycznia 2016 r. w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu odbędzie się konferencja software caftsmaship “Boiling Frogs”, która skierowana jest do programistów wszystkich technologii, web developerów, architektów oprogramowania i liderów technicznych. Konferencję organizuje stowarzyszenie ITCorner we współpracy z Tomaszem Kaczmarzykiem, a Sente wspiera wydarzenie jako jeden ze sponsorów. Jest to nowa inicjatywa, czyli pierwsza edycja.

Więcej
30.11.2015

Konferencja INDEKS, czyli I-sza Nadzwyczajna Doroczna Ekstra Konferencja Sente

Sente nie tylko wdraża nowoczesne rozwiązania informatyczne, ale również chętnie dzieli się swoją wiedzą – przekonali się o tym uczestnicy konferencji INDEKS, która odbyła się 24-go listopada br. w klubie Włodkowica 21. Dzięki naszym prelegentom uczestnicy mogli zgłębić tematy związane z biznesem, zarządzaniem projektami czy wdrożeniami systemów informatycznych.

Więcej
17.11.2015

Nowy oddział Sente w Rzeszowie

Dynamiczny rozwój firmy oraz nowe wyzwania, przed którymi stajemy sprawia, że świadczymy usługi informatyczne dla firm w całej Polsce. Aby być bliżej naszych klientów, zdecydowaliśmy się na otworzenie kolejnego oddziału. Po stworzeniu filii w Poznaniu przyszedł czas na Rzeszów.

Więcej
09.10.2015

Przygotowania do zimy w Zakładzie Usług Technicznych Energetyki Cieplnej

Zakład Usług Technicznych Energetyki Cieplnej ZUTEC Sp. z o.o. może pochwalić się przeszło dwudziestoletnią historią działalności. Firma powstała w 1994 r. i od początku swojego istnienia specjalizuje się w świadczeniu usług w branży ciepłowniczej. Lata pracy zaowocowały zdobyciem zaufania klientów oraz wysokiej i stabilnej pozycji na rynku energetyki cieplnej.

Więcej
16.09.2015

Internetowa sprzedaż narzędzi z Sente

Rotopino.pl S.A jest liderem w internetowej sprzedaży narzędzi i elektronarzędzi w Polsce. Przedsiębiorstwo jest właścicielem sieci sklepów internetowych nie tylko w kraju, ale w całej Europie. Swoją działalność rozpoczęło już w 1999 roku i stale intensywnie się rozwija.

Więcej
03.08.2015

15-ste urodziny Sente

W tym roku Sente świętowało 15 rocznicę powstania. Dokładnie 10 lipca 2010 roku czterech przyjaciół założyło firmę, która – poprzez nowoczesne rozwiązania informatyczne – miała wspierać zarządzanie przedsiębiorstwem.

Więcej
12.06.2015

Wdrożenie Sente S4 w firmie docFlow S.A.

DocFlow to nowa firma w branży archiwizacji dokumentów, która proponuje innowacyjne podejście do przechowywania i udostępniania dokumentacji. Dzięki swojej nowatorskiej ofercie, już na starcie wzbudza zainteresowanie wielu potencjalnych kontrahentów. Dlatego też od początku swojej działalności zdecydowała się na przechowywanie dokumentów w wielkopowierzchniowym magazynie.

Więcej
14.05.2015

Wdrożenie systemu Sente w firmie Konwektor na liście 10-ciu najciekawszych wdrożeń według rankingu portalu decyzje-IT.pl

Firma Konwektor Sp. z o.o. to fabryka urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych, która na polskim ryku istnieje od przeszło pół wieku. Specjalizuje się w produkcji wszelkiego typu urządzeń wentylacyjnych: od wentylatorów, przez nagrzewnice, po sprzęt grzewczo-wentylacyjny.

Więcej
10.04.2015

Dni otwarte Sente

Sente otwarte dla wszystkich!

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbędą się na terenie całej Polski w dniach od 7 do 10 maja br., zapraszamy do Sente.

 

Więcej
23.02.2015

Pierwsze zbiory z systemem Sente

Uprawa pomidorów szklarniowych w Polsce zajmuje największą powierzchnię spośród wszystkich upraw pod osłoną. Najnowocześniejszą, zajmującą obszar 10 hektarów, szklarnią może pochwalić się firma Polskie Pomidory. Działalność firmy nie zawęża się jednak wyłącznie do uprawy pomidorów. Do zakresu ich działalności wchodzi również uprawa ogórków, a w planach jest wprowadzenie uprawy sałaty. To jedyna w Polsce firma, która – dzięki innowacyjnej technologii – będzie mogła przez cały rok dostarczać na nasz rynek świeże pomidory malinowe, uznawane za najsmaczniejszą odmianę.

Więcej