14.11.2014

System WMS Sente zoptymalizuje wykorzystanie powierzchni magazynowej Novotermu

Firma Novoterm Sp z o.o. istnieje od 20 lat i jest producentem oraz dystrybutorem szerokiego asortymentu armatury sanitarnej, kabin, wanien, ceramiki łazienkowej i akcesoriów łazienkowych. Novoterm posiada ponad 300 produktów w stałej ofercie, 1500 pozycji asortymentowych oraz 7500 miejsc paletowych w swoich magazynach.

Więcej
19.07.2014

Sente otwiera oddział w Poznaniu

Sente rozwija się i systematycznie poszerza portfolio zrealizowanych projektów. Obecnie świadczymy usługi informatyczne dla firm w całej Polsce. Chcąc być bliżej naszych Klientów podjęliśmy decyzję o otworzeniu nowego oddziału w Poznaniu.

Więcej
24.06.2014

Firma Lobos wdraża wspierające sprzedaż nowe funkcje systemu ERP Sente

Lobos Sp. z o.o. jest dystrybutorem szerokiego asortymentu akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych i urządzeń do wyposażenia biur. Od 2007 r. wsparciem dla procesów zarządzania firmą jest system ERP Sente, który w 2013 r. został rozbudowany również o obszar dotyczący planowania zamówień i zarządzania gospodarką magazynową (w tym system WMS).

Więcej
28.02.2014

Sente przyjmuje na staż w ramach Laboratorium Biznesu

Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. bierze udział w projekcie „Laboratorium Biznesu” współfinansowanym przez Unię Europejską.

Więcej
18.02.2014

Wdrożenie systemu Sente S4 w Mennicy Wrocławskiej

Kolejną firmą, która zdecydowała się skorzystać z rozwiązań informatycznych oferowanych przez Sente jest Mennica Wrocławska.

Więcej