15.05.2012

Shim-Pol pracuje już na systemie Sente w wersji 3.0

Spółka Shim-Pol A.M.Borzymowski – dystrybutor aparatury analitycznej, zakończyła wdrożenie systemu ERP. Aplikacja wrocławskiej firmy Sente Systemy Informatyczne usprawni przepływ informacji, obsługę klientów, kontrolę stanów magazynowych i zautomatyzuje procesy finansowo – zarządcze spółki.

Więcej
20.04.2012

Obejrzyj ERP-a na DVD i zdecyduj, który wybrać

Gdzie oprócz internetu można znaleźć informacje na temat dostępnych na polskim rynku systemach ERP, które pomogą wybrać odpowiedni dla firmy program? Warto w tym celu zajrzeć do raportu ERP 2012, nad którym obecnie pracuje portal erp-view.pl, prezentujący najnowsze wiadomości z branży systemów zintegrowanych.

Więcej
30.03.2012

Nowa siedziba spółki

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od 2 kwietnia br. siedziba firmy Sente Systemy Informatyczne zostaje przeniesiona do budynku przy ul. Rychtalskiej 20 we Wrocławiu.

Więcej
28.03.2012

Ile piłek nożnych zmieści się w magazynie?

Dlaczego magazynier musi chronić głowę? Kto jest lepszym magazynierem – mężczyzna, czy kobieta? Na jakie przeszkody można trafić w trakcie realizacji zamówień? Jakie niespodzianki można było znaleźć w pudełkach w pokazowym magazynie Sente? I dlaczego niektórzy studenci wychodzili z wykładu w kaskach na głowie?

Więcej
12.03.2012

Przychodzi informatyk do przedsiębiorcy

Specjalnie dobrana tematyka, ciekawe szkolenia, warsztaty i pokazy – to atrakcje czekające na studentów i pasjonatów, zainteresowanych najnowszymi technologiami, ułatwiającymi zastosowanie informatyki w biznesie, w trakcie trzydniowej konferencji – “Informatyka biznesowa 2012”.

Więcej
06.02.2012

Paszport do eksportu dla Sente

Firma Sente Systemy Informatyczne, twórca i dostawca systemu ERP, otrzymała unijne wsparcie na realizację eksportu własnych usług i produktów informatycznych, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka – działanie 6.1. Kwota dofinansowania w pierwszym etapie wynosi 12 500 złotych.

Więcej
26.01.2012

Miliard złotych na zakup systemów informatycznych i ERP

Dokładnie 1 200 000 000 zł – łącznie prawie tyle będą mogły wydać w tym roku małe i średnie przedsiębiorstwa, zainteresowane poprawą konkurencyjności na rynku, przy wsparciu UE. 6 lutego ruszy pierwszy z trzech tegorocznych naborów wniosków na dofinansowanie zakupu lub integracji systemów informatycznych z oprogramowaniem swoich kontrahentów. Dwa kolejne odbędą się w czerwcu i październiku.

Więcej
18.01.2012

Premiera książki – Zintegrowane systemy informatyczne

W drugiej połowie stycznia br. na rynku pojawi się książka pt. „Zintegrowane Systemy Informatyczne klasy ERP – dobre praktyki wdrożeń”. To pierwsza tego rodzaju publikacja dla przedsiębiorców z MSP i studentów, która prezentuje dobre praktyki i problemy wdrożeniowe systemów zintegrowanych.

Więcej
10.01.2012

Wielki sukces Akademii ERP

Prawie 200 uczestników i ponad 100 przyznanych certyfikatów – to bilans kończącej się akcji edukacyjnej dla studentów, zorganizowanej po raz pierwszy przez wrocławską firmę Sente Systemy Informatyczne.

Więcej