19.12.2011

Wesołych Świąt

Na Boże Narodzenie życzymy spokoju i radości w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok 2012 niech przyniesie Państwu wiele sukcesów, pomyślności i szczęścia.

Więcej
28.11.2011

Walcz o staż w konkursie na najlepszą pracę magisterską o systemach ERP

Do 30 grudnia został przedłużony konkurs dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych na najciekawszą pracę magisterską o systemach ERP.

Więcej
15.11.2011

Akademia ERP dla studentów

Zdobądź certyfikat potwierdzający znajomość systemu Sente!

Więcej
21.10.2011

Ogłoszenie wyników konkursu na usługi konsultingowe

Uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszonym przez firmę Sente Systemy Informatyczne konkursem na świadczenie usług konsultingowych, w zakresie realizacji Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 6.1 Paszport do eksportu, została wybrana firma AK Consulting z Wrocławia.

Więcej
20.10.2011

Pora na Mentora

Rozpoczął się pilotażowy projekt “Mentoring dla studentów”, którego celem jest kształtowanie u studentów umiejętności planowania kariery zawodowej i rozwoju osobistego. Sente Systemy Informatyczne jest jedną z siedmiu firm biorących udział w programie.

Więcej
18.10.2011

Argo oprawione w system Sente

Wsparcie sprzedaży, finansów i księgowości, personelu, relacji z klientem i magazynu wysokiego składu, to główne obszary, których zarządzanie wspomaga aplikacja firmy Sente Systemy Informatyczne w firmie Argo, specjalizującej się w handlu urządzeniami i materiałami do oprawy dokumentów.

Więcej
03.10.2011

Konkurs na najciekawszą pracę magisterską o systemach ERP

Do 30. listopada br. studenci oraz absolwenci informatyki i zarządzania, mogą wysyłać swoje zgłoszenia do udziału w rywalizacji na najciekawszą pracę dyplomową o systemach zintegrowanych. Na zwycięzców czekają płatne staże, a dla najzdolniejszych możliwość podjęcia pracy.

Więcej
01.10.2011

Poszukiwana firma konsultingowa

W związku z uczestnictwem firmy Sente Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w projekcie unijnym Innowacyjna Gospodarka Działanie 6.1 Paszport do Eksportu, informujemy firmy konsultingowe o możliwości składania ofert na usługi doradcze dotyczące ww. projektu.

Więcej
27.09.2011

Ta książka pomoże Ci wybrać system ERP

Wkrótce na rynku wydawniczym pojawi się książka pt. „Zintegrowane Systemy Informatyczne klasy ERP – dobre praktyki wdrożeń”. To pierwsza tego rodzaju publikacja dla przedsiębiorców z MSP i studentów, która prezentuje dobre praktyki i problemy wdrożeniowe systemów ERP.

Więcej
12.09.2011

Ruszył jesienny nabór wniosków do działania 8.2

19. września ruszył drugi w tym roku konkurs dla małych i średnich przedsiębiorstw, na wnioski o dofinansowanie informatyzacji i rozwój biznesu on-line, w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka – „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”.

Więcej
06.09.2011

Aparatura analityczna pod kontrolą systemu Sente

Firma Shim-Pol A.M.Borzymowski, dystrybutor aparatury analitycznej, wdraża oprogramowanie firmy Sente Systemy Informatyczne. System usprawni przepływ informacji w firmie, zarządzanie obsługą klienta, kontrolę stanów magazynowych i zautomatyzuje procesy finansowo – zarządcze spółki.

Więcej
16.08.2011

Sente wspiera talenty młodych naukowców

W sierpniu br. do zespołu naszych specjalistów dołączył dr inż. Radosław Rudek, pracownik naukowy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Aktualnie odbywa kilkumiesięczny staż w naszej firmie, w ramach programu „Staż Sukcesem Naukowca”.

Więcej
15.07.2011

System Sente w wersji 3.0 zdobywa uznanie

Najnowsza wersja oprogramowania zintegrowanego firmy Sente Systemy Informatyczne, cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. Nic dziwnego, bo system Sente w wersji 3.0 umożliwia elastyczną i intuicyjną analizę dowolnych danych, w tym tworzenie wykresów oraz tabel przestawnych.

Więcej
04.07.2011

Dołącz do nas na Facebooku!

Zapraszamy na nasz oficjalny profil na Facebooku.

Więcej
20.06.2011

Dotacje unijne na oprogramowanie

Przygotuj wniosek o dofinansowanie!

Jesienią, po raz kolejny w tym roku, małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły starać się o dofinansowanie na informatyzację i rozwój biznesu on-line.

Więcej
13.06.2011

System ERP już nie tylko w komórce

Zdalny dostęp do bazy danych, bez względu na czas i miejsce. Aktualizowanie danych za pomocą wiadomości SMS. Możliwość bieżącej lokalizacji pracownika w terenie. To tylko niektóre funkcjonalności, w jakie zdaniem specjalistów z wrocławskiej firmy Sente Systemy Informatyczne, powinno być wyposażone nowoczesne oprogramowanie dla małych i średnich firm.

Więcej
30.05.2011

Nowości w module e-Deklaracje

Firma Sente Systemy Informatyczne opracowała nowe funkcjonalności w module elektronicznych deklaracji, które użytkownikom aplikacji Sente w wersji 3.0 umożliwiają tworzenie i wysyłanie korekt z wyjaśnieniem, do uprzednio wysłanych zeznań rocznych, zawierających błędne dane. 

Więcej
23.05.2011

Ułatwić klientom prowadzenie biznesu

O najnowszej wersji oprogramowania dla przedsiębiorstw i planach jego rozwoju, w rozmowie z dr. inż. Marcinem Smereką, dyrektorem Działu Rozwoju Oprogramowania i Markiem Wesołkiem, dyrektorem Działu Wdrożeń z firmy Sente Systemy Informatyczne.

Więcej
09.05.2011

Klimatyzacyjne wdrożenie systemu Sente w wersji 3.0

Spółka Konwektor, producent urządzeń wentylacyjnych i grzewczych, wdraża zintegrowane system klasy ERP. Pełne uruchomienie systemu wrocławskiej firmy Sente Systemy Informatyczne inwestor planuje w styczniu 2012 roku.

Więcej
08.04.2011

Pozyskaj dotacje na innowacje

Trwa I. runda naboru wniosków w ramach działania 8.2, Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B, na zakup lub integrację systemów informatycznych z oprogramowaniem swoich kontrahentów. Nabór trwa do 29 kwietnia br.

Więcej
04.04.2011

System Sente zgodny z PekaoBIZNES24

Oprogramowanie ERP firmy Sente Systemy Informatyczne przeszło pozytywnie testy, potwierdzające zgodność z wymogami systemu bankowości internetowej Pekao SA, w zakresie bezpiecznego eksportu i importu przelewów oraz wyciągów bankowych.

Więcej
28.03.2011

Studenci na staż!

Rusza kolejna edycja płatnych staży dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, w której udział bierze firma Sente Systemy Informatyczne.

Więcej
21.03.2011

Z rzetelnością im do twarzy

Wrocławska spółka Sente Systemy Informatyczne otrzymała tytuł Rzetelnej Firmy, w nagrodę za terminowe regulowanie należności wobec swoich kontrahentów. Tytuł przyznaje Krajowy Rejestru Długów w ramach programu promocji wiarygodnych i przejrzystych przedsiębiorstw.

Więcej
07.03.2011

Podatki rozliczaj elektronicznie

Firma Sente Systemy Informatyczne opracowała nowy moduł, umożliwiający użytkownikom aplikacji Sente w wersji 3.0 tworzenie i wysyłanie deklaracji podatkowych w wersji elektronicznej.

Więcej
01.03.2011

Szkolenie “SQL w praktyce” na Politechnice Wrocławskiej

4. marca w ramach Akademii IT, nasi konsultanci przeprowadzili kolejne praktyczne szkolenie z SQL-a, dla studentów Politechniki Wrocławskiej.

Więcej
25.02.2011

Sente na Akademickich Targach Pracy

1. marca 2011 roku Sente Systemy Informatyczne weźmie udział w Akademickich Targach Pracy na Politechnice Opolskiej.

Więcej
21.02.2011

System Sente zarządza już magazynem Abakusa

Firma Abakus, dostawca części samochodowych uruchomiła zintegrowane oprogramowanie w magazynie wysokiego składu.Rozwiązanie dostarczone i wdrożone przez wrocławską firmę Sente Systemy Informatyczne wspiera firmę m.in. w efektywnym zarządzaniu pracą magazynierów i przepływu towaru oraz optymalizacji rozmieszczenia asortymentu w hali.

Więcej
07.02.2011

Warto zdobywać umiejętności

Przeczytaj, co o swoich oczekiwaniach i zamierzeniach dotyczących stażu, mówi Joanna Helman, laureatka konkursu na najciekawszą pracę magisterską o systemach ERP, która w nagrodę odbędzie miesięczny, płatny staż w firmie Sente Systemy Informatyczne, która zorganizowała konkurs. W rozmowie z redakcją erp-portal:

Więcej
01.02.2011

Nowe deklaracje VAT w systemie Sente w wersji 3.0

Uprzejmie informujemy naszych klientów, że nowe wzory deklaracji VAT-7 i VAT-7K są już dostępne w aplikacji Sente w wersji 3.0

Więcej
31.01.2011

System Sente w Digiprincie

Dostawca maszyn i oprogramowania dla poligrafii zakończył wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP. Spółka uruchomiła już system wrocławskiej firmy Sente Systemy Informatyczne.

Więcej
24.01.2011

Najlepsza praca magisterska o systemach ERP

Tegorocznym laureatem konkursu na najciekawszą pracę magisterską na temat oprogramowania zintegrowanego został Adam Pukocz, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Konkurs po raz drugi zorganizowała wrocławska firma Sente Systemy Informatyczne.

Więcej
03.01.2011

Studencie, zostań ambasadorem Sente

Studiujesz na Politechnice Wrocławskiej? Angażujesz się aktywnie w życie uczelni? Masz głowę pełną ciekawych pomysłów? Chcesz rozwijać swoje umiejętności i zdobyć doświadczenie zawodowe? Jeśli tak – zostań ambasadorem marki.

Więcej