System Sente S4 został zaprojektowany z wykorzystaniem nowoczesnych i sprawdzonych technologii informatycznych. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują bardzo nowoczesne rozwiązanie, które jest łatwe w rozbudowie, stabilne i bardzo wydajne.

BUDOWANIE APLIKACJI DLA BIZNESU TO NASZA PASJA

Jej realizacja wymaga sprawnych narzędzi i właściwej technologii. W tym celu stworzyliśmy własną technologię budowania aplikacji biznesowych – Neos. To innowacyjne i jedyne na rynku narzędzie kompleksowo wspiera zadania związane z budowaniem i utrzymaniem aplikacji biznesowych. Nasi klienci mogą samodzielnie rozbudowywać system w sposób bezpieczny i skuteczny – otrzymują te same narzędzia, którymi posługują się nasi pracownicy.

DOSTĘP DO SYSTEMU Z KAŻDEGO URZĄDZENIA

Technologia Neos oferuje wszystkie mechanizmy i rozwiązania, jakie są wymagane od współczesnych systemów wspomagania zarządzania. System Sente może wymieniać dane z praktycznie każdym rozwiązaniem informatycznym. Dostęp do systemu może być realizowany z komputera stacjonarnego, terminala, a także za pośrednictwem przeglądarek internetowych.

SYSTEM WIELOJĘZYCZNY, WIELOZAKŁADOWY, OBSŁUGUJĄCY WIELE FIRM

Firmy będące częścią grupy kapitałowej mogą prowadzić swoje ewidencje w jednej bazie danych. Taka organizacja danych umożliwia użytkownikom systemu dostęp do wszystkich informacji. Mechanizmy wielojęzyczności danych i interfejsu użytkownika są bezpośrednio wspierane przez technologię Neos.