Sente S4 to kompleksowa platforma informatyczna do wspierania firm w ich codziennym funkcjonowaniu. Nasz system już od 2000 r. usprawnia zarządzanie w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Stale rozwijamy nasze oprogramowanie, żeby szło w parze ze zmianami na rynku i potrzebami naszych klientów. Sente S4 to nie zwykły system ERP, bo oprócz rozwiązań klasy ERP swoją funkcjonalnością obejmuje CRM, DMS, WMS, MES, WORKFLOW, umożliwiając firmie obsługę wszystkich wewnętrznych procesów operacyjnych w jednym, zintegrowanym środowisku.

Systemy klasy ERP – bo liczy się efektywność

Główny cel, który Sente S4 pomaga osiągnąć przedsiębiorcom, to rozwój firmy dzięki zwiększeniu efektywności jej codziennej pracy. Przed biznesem stoi coraz więcej wyzwań, a Sente S4 ma pomóc im sprostać i pozwolić zdobyć przewagę konkurencyjną. Nasza aplikacja pozwala zarządzać zasobami firmy, ale inaczej niż zwykłe systemy ERP, koncentruje się na przebiegu procesów i efektywnym realizowaniu zadań w organizacji.

Elastyczne rozwiązanie dla wymagających przedsiębiorstw

Każda firma ma własną specyfikę działania, zwykle opartą na wieloletnich doświadczeniach, dlatego wdrażany ERP system powinien móc dopasować się do indywidualnych wymagań i wypracowanego przez firmę modelu biznesowego. Taką możliwość daje Sente S4, który może zostać przystosowany do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa.

Kompleksowe wsparcie funkcjonowania firmy

Sente S4 wspiera zarządzanie przedsiębiorstwem we wszystkich najważniejszych obszarach:

Zgromadzone w tych obszarach funkcjonalności są podstawą do stworzenia optymalnego rozwiązania dla danej organizacji. Moduły i funkcjonalności obsługujące unikalne procesy danej firmy przygotowujemy w ramach jednej platformy, co gwarantuje użytkownikom wysoką wygodę pracy.

Zaawansowany informatycznie, prosty w obsłudze

Przyjazny interfejs oparty na rozwiązaniach znanych z popularnych produktów Microsoftu ułatwia użytkownikom odnalezienie się w systemie. Korzystający z aplikacji mogą dostosować ją do własnych potrzeb, tak aby praca stała się jeszcze bardziej intuicyjna, a wszystkie niezbędne narzędzia były zawsze pod ręką. Równie łatwo i szybko użytkownicy mogą tworzyć własne raporty i analizy danych we wszystkich obszarach zawartych w systemie.

Skuteczne zarządzanie procesami

Zintegrowanie funkcji biznesowych ERP z podejściem BPM pozwala skutecznie zastosować filozofię zarządzania procesami w różnych obszarach firmy. Sente S4 skupia się na takim modelu działania, zapewniając użytkownikom wygodę i funkcjonalność.

Nowoczesne rozwiązanie dla biznesu

Sente S4 opiera się na naszej autorskiej technologii Neos. To nowoczesna platforma pozwalająca tworzyć aplikacje przeznaczone dla biznesu. Neos ułatwia i przyspiesza rozwój oprogramowania, które może reagować na zmieniające się otoczenie biznesowe naszych klientów.