Sente S4 to kompleksowa platforma informatyczna, której zadaniem jest jak najbardziej efektywne wspieranie firm w codziennej realizacji ich procesów. Nasze oprogramowanie,  podobnie jak oprogramowanie ERP, pomaga usprawnić zarządzanie średnimi oraz dużymi przedsiębiorstwami. System informatyczny oferowany przez Sente powstał w 2000 roku i od tamtej pory jest stale rozwijany oraz uzupełniany o funkcjonalności wynikające z rozwoju rynku i potrzeb naszych Klientów. Swoją funkcjonalnością obejmuje rozwiązania klasy ERP, CRM, DMS, WMS, MES, WORKFLOW, umożliwiając firmie obsługę wszystkich wewnętrznych procesów operacyjnych w jednym, zintegrowanym środowisku.

Najważniejsza jest efektywność

Najważniejszym celem systemu Sente S4 jest zapewnienie naszym Klientom takich rozwiązań, które pozwolą im rozwijać firmy poprzez osiąganie jak największej efektywności codziennej pracy. System Sente S4 to narzędzie mające na celu zrealizowanie wyzwań przed jakimi staje współczesny przedsiębiorca oraz pozwalające zdobyć mu przewagę nad konkurencją. Podobnie jak klasyczny system ERP pozwala na zarządzanie zasobami firmy, ale w odróżnieniu od niego koncentruje się na procesach i efektywnym realizowaniu zadań w organizacji.

Elastyczne rozwiązanie dla wymagających przedsiębiorstw

Wdrożenie rozwiązań informatycznych ma na celu usprawnienie procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Jednak każda firma jest inna – posiada swoją specyfikę działania opartą zwykle na wieloletnich doświadczeniach i sprawdzonych rozwiązaniach. Dlatego niezwykle istotna jest możliwość modyfikacji i dostosowania systemu ERP pod względem indywidualnych wymagań, często wynikających z modelu biznesowego jaki realizuje dana organizacja. Takie rozwiązania posiada system Sente S4, który może zostać w sposób praktycznie nieograniczony przystosowany do wymagań konkretnego przedsiębiorstwa.

Kompleksowe wsparcie wszystkich obszarów funkcjonowania firmy

Sente S4 wspiera zarządzanie przedsiębiorstwem we wszystkich najważniejszych obszarach:

Funkcjonalności systemu zgromadzone w tych obszarach stanowią podstawę do przygotowania rozwiązania, które będzie optymalne dla danej organizacji. Ponieważ często spotykamy się z unikalnymi procesami wymagającymi sprawnej obsługi, w ramach jednej platformy przygotowujemy funkcjonalności i moduły dedykowane dla konkretnej firmy.

Zaawansowany informatycznie, prosty w obsłudze

W celu ułatwienia obsługi programu zastosowano w nim intuicyjny interfejs oparty na najnowszych trendach i rozwiązaniach stosowanych w popularnych produktach Microsoft. Poza tym nawigator systemu, wstążki i paski narzędzi zaopatrzone w funkcje dające szerokie możliwości konfiguracji, pozwalające elastycznie dostosowywać środowisko pracy użytkownika do jego potrzeb i to w taki sposób, żeby miał wszystko co mu niezbędne do pracy „pod ręką”.

Oprócz tego, dzięki rozbudowanym narzędziom prezentacji danych, użytkownicy programu mogą w łatwy i szybki sposób tworzyć własne raporty i analizy, w tym analizy wielowymiarowe oraz kolorowe wykresy do tabel we wszystkich obszarach systemu.

Skuteczne zarządzanie procesami

Sente S4 spełnia zadania związane z zarządzaniem firmą w oparciu o procesy i projekty. Zaawansowane podejście BPM do modelowania i realizacji procesów – zintegrowane z funkcjami biznesowymi systemu ERP – pozwala na skuteczne wdrożenie filozofii zarządzania procesami w różnych aspektach funkcjonowania firmy, w sposób wygodny i skuteczny jak w żadnym innym rozwiązaniu.

Nowoczesne rozwiązanie dla biznesu

System Sente S4 powstał w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, które oferuje technologia Neos. Neos to produkt firmy Sente i służy do tworzenia aplikacji przeznaczonych dla biznesu, właśnie takich jak system ERP, CRM, WMS, DMS itp. Rozwiązania technologii Neos pozwalają uprościć oraz przyspieszyć wiele zadań związanych z rozwojem oprogramowania, a funkcje systemu mogą elastycznie reagować na zmieniające się otoczenie biznesowe.