Łatwość modyfikacji i dostosowania systemu Sente do nawet najbardziej specyficznych wymagań Klienta stanowi o największej sile proponowanych przez nas rozwiązań.
W przypadku, gdy firma Klienta potrzebuje rozwiązań obsługujących specyficzne procesy, które nie są obsługiwane przez standardowe systemy, rozwiązanie takie jest tworzone w ramach jednej platformy, w jednorodnym środowisku pracy dla operatora. Dzięki temu użytkownicy otrzymują w pełni funkcjonalny system bez problemów związanych z integracją i wymiana danych pomiędzy różnymi rozwiązaniami informatycznymi.

SYSTEM GOTOWY NA MODYFIKACJE

Każdy biznes jest inny, dlatego system Sente został zaprojektowany w taki sposób, by wszystkie jego mechanizmy mogły być modyfikowane i dostosowywane do potrzeb i sposobu działania danej firmy. Okna, raporty, analizy, algorytmy, struktury danych mogą być rozbudowywane i modyfikowane bez ograniczeń. Technologia budowy systemu pozwala dokonywać aktualizacji systemu, bez zaburzania pracy firmy i wpływu na modyfikacje dokonane w systemie.

MODUŁY DEDYKOWANE BUDUJĄ TRWAŁĄ PRZEWAGĘ KONKURENCYJNĄ

Technologia systemu Sente pozwala na łatwą implementację zupełnie nowych funkcjonalności na potrzeby konkretnej firmy. W ten sposób powstało wiele modułów specjalistycznych, takich jak: moduły skupu płodów rolnych, faktoringu, narzędzia wspomagające działy sprzedaży, rozwiązania integracji z centralami telefonicznymi i wiele innych.

OPROGRAMOWANIE NA ZAMÓWIENIE

W sytuacji, gdy rozbudowa oprogramowania jest niewystarczająca dla skutecznego wsparcia firmy – szczególnie w dziedzinach unikalnych i bardzo specyficznych, wykraczających poza wewnętrzne procesy biznesowe firmy – przygotowujemy dla klientów oprogramowanie na indywidualne zamówienie, w technologiach natywnych, odpowiednio zintegrowane z systemem Sente S4. W ten sposób wspieramy liderów z takich branż jak pożyczki gotówkowe czy pośrednictwo w ubezpieczeniach.